Added 2 month ago

Staż w dziale prawnym

  • Location Warszawa , Mazowieckie
  • REF NBR sdp/02/19/wa2/am
  • Contract type Practice and Internships
  • Sektor Consulting, Audit, Law, Translations

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży medialnej poszukujemy kandydatów na:

Zadania:

- współpraca z pracownikami Działu Prawnego w codziennych zadaniach

- wsparcie w zakresie prawa cywilnego oraz prawa własności intelektualnej

Wymagania:

- student V roku prawa, absolwent kierunku prawniczego

- bardzo dobra znajomość konstrukcji prawnych ze szczególnym uwzględnieniem prawa cywilnego oraz prawa własności intelektualnej

- jednoroczne doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub w wewnętrznych działach prawnych

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (terminologia prawnicza)

- wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy oraz komunikatywność

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia- 4,5 tys. złotych brutto

- unikalną możliwość rozwoju w jednym z najbardziej uznanych i rozpoznawalnych firm w branży medialnej

- pracę w dynamicznym i innowacyjnym środowisku

- możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych

- współpracę z młodym i kreatywnym zespołem działu prawnego