Added 1 month ago

Samodzielny/a Księgowy/a (praca zdalna, cały etat lub jego część)

  • Location Gostynin, Mazowieckie
  • REF NBR SK/06/2020/PLO/AZ
  • Contract type Permanent work
  • Sektor Finance, Ecomomy, Banking, Insurance, Accounting

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych podmiotów,
  • Przygotowywanie kalkulacji i deklaracji podatkowych (CIT, VAT),
  • Przygotowywanie raportów księgowych i sprawozdań finansowych,
  • Zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • Umiejętność obsługi systemu księgowego Sage - Symfonia,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (głównie Excel).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz stażu pracy,
  • Atrakcyjny system bonusowy,
    Elastyczny czas pracy- możliwość zatrudnienia na część etatu,
  • Praca zdalna z obowiązkiem wizyt w biurze w Warszawie od 2 do 5 dni w miesiącu (zwrot kosztów dojazdu),
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport.

Oferta dotyczy pracy stałej.