Added 2 week ago

* Pracownik produkcji- praca pon- pt *

  • Location Kalisz, Wielkopolskie
  • REF NBR PPBD/01/19/AC
  • Contract type Permanent work
  • Sektor Industry, Manufacturing, Phycical Work

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Szukasz stabilnej pracy w Kaliszu?

Nie masz doświadczenia na produkcji? To nie problem!

A może chcesz zmienić pracę?

TO OFERTA KTÓREJ SZUKASZ!

Oferujemy:

  • cały etat, praca od poniedziałku do piątku, system 3 zmian;
  • płatne nadgodziny;
  • ciekawa premia;
  • grupowe ubezpieczenie;
  • konkursy pracownicze z nagrodami;
  • stałe zatrudnienie w strukturach Klienta po okresie próbnym

Obowiązki:

  • kontrola jakości wyrobów gotowych;
  • pakowanie wyrobów gotowych;
  • proste prace manualne;
  • inne prace zlecone.

Wyślij do nas swoje CV już dziś!

Powiedz o naszej ofercie znajomym i pracujcie w jednym zakładzie!

Chcesz być na bieżąco? Znajdź nas na Facebooku- PRACUJ W WIELKOPOLSCE