Added 2 week ago

Osoba do sprzątania- 17 zł brutto za godzinę!

  • Location Wrocław, Dolnośląskie
  • REF NBR PS/11/2018/WRC/MS
  • Contract type Temporary work
  • Sektor Industry, Manufacturing, Phycical Work

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie 17 złotych brutto za godzinę,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- pracę od poniedziałku do piątku - elastyczne godziny pracy,

Wymagania:
- sprzątanie biura, sklepu i magazynu,
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- motywacja do pracy.

Zadania:
- sprzątanie biura oraz małego sklepu spożywczego.
Osoby zainteresowane zapraszam do złożenia aktualnego CV.