Added 2 month ago

Magazynier - również bez uprawnień

  • Location Ksawerów, Łódzkie
  • REF NBR MAG/P/2019/LDZ
  • Contract type Temporary work
  • Sektor Industry, Manufacturing, Phycical Work

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta szukamy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- bardzo dobre wynagrodzenie,
- miejsce pracy: Pabianice.

Zadania:

- kompletacja zamówień przy użyciu wózków widłowych, obsługa sortera, pakowanie wysyłek),
- drobne prace magazynowe.

Oczekujemy od Ciebie:

- gotowości do podjęcia stałej pracy na pełen etat w systemie 3-zmianowym
- mile widziane uprawnienia UDT

POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.