Added 6 month ago

Analityk danych z językiem francuskim (możliwość pracy zdalnej)

  • Location Gdańsk, Pomorskie
  • REF NBR ADF/02/2019/GDA
  • Contract type Temporary work
  • Sektor Other Services

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Biegle posługujesz się językiem francuskim i wciąż szukasz nowych możliwości rozwoju? Lepiej trafić się nie dało! Oferujemy szansę na współtworzenie najnowszej technologii w jednej z najpotężniejszych firm na świecie na stanowisku:

Analityk danych z językiem francuskim (możliwość pracy zdalnej)

Twoim głównym zadaniem będzie wykonywanie transkrypcji francuskojęzycznych - to, co usłyszałeś podczas odsłuchiwania nagrania, zapisujesz.

Spokojnie, podczas procesu rekrutacyjnego będzie okazja na wypróbowanie swoich sił w tym zakresie, wierzymy w Ciebie!

Czekamy na osoby: otwarte, komunikatywne, gotowe do pracy na pełen etat, które biegle posługują się językiem francuskim i angielskim w stopniu komunikatywnym.

Jesteś już zaintrygowany? To zobacz, jak dostosowaliśmy pracę do Twoich potrzeb:

  • Nie chcesz marnować czasu na dojazdy lub po prostu wolisz domowe zacisze? My to szanujemy! Liczysz się Ty i Twój czas; oferujemy pracę w 100% zdalną z każdego miejsca w Polsce.
  • Jeśli wolisz pracować w biurze - zapraszamy nad morze do gdańskiego, nowoczesnego biurowca z całym mnóstwem udogodnień; sale gier, wypoczynku, darmowe owoce. Jeśli nie chcesz, żeby Twój czworonożny przyjaciel cały dzień był sam w domu, po prostu zabierz go do biura!
  • Nie samą pracą człowiek żyje, oferujemy prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie.
  • Chcesz się rozwijać, to oczywiste, a u nas realne!

Jestem pewien(a) to praca dla mnie - aplikuj!

Brzmi świetnie, ale nie wszystko jest dla mnie jasne - porozmawiajmy (aniela.matyjaszek@adecco.com), jestem od tego, aby Ci pomóc :).

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Poleć tę propozycję znajomym, poszukujemy większej ilości osób. Oferta dostępna również dla specjalistów z językiem włoskim i niemieckim.

Trwa ładowanie