AKTUALNOŚCI COVID-19

W The Adecco Group zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich jest naszym najwyższym priorytetem. W związku z zagrożeniem ze strony COVID-19 zapewniamy, że podejmujemy wszelkie niezbędne kroki i środki ostrożności w celu zagwarantowania jak najlepszych warunków codziennego funkcjonowania wszystkim w otoczeniu The Adecco Group – naszym Pracownikom, Kandydatom i Klientom.

Tym samym zapewniamy, że robimy wszystko, co możliwe, aby nasze zespoły mogły wykonywać swoje obowiązki w bezpiecznych i efektywnych warunkach. Nasza codzienna praca odbywa się regularnie, z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi zdalnych.

W celu zapoznania się ze szczegółami, dedykowanymi naszym Pracownikom, Kandydatom i Klientom, zachęcamy do lektury poniższych materiałów:

Komunikat dla Pracowników.pdf Komunikat dla Kandydatów.pdf Komunikat dla Klientów.pdf

Nasi pracownicy i konsultanci na terenie całej Polski pozostają do dyspozycji pod numerami telefonów oraz adresami email, które znajdą Państwo m.in. na stronie internetowej adecco.pl w zakładce Znajdź nas – dostępne pod poniższym linkiem:

https://www.adecco.pl/pl-pl/locations

Ponadto, zachęcamy wszystkich do ochrony siebie i otaczających ich osób poprzez podwyższoną higienę osobistą. Ministerstwo Zdrowia zaleca codzienne działania zapobiegawcze w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się chorób układu oddechowego, w tym:

  • Unikanie bliskiego kontaktu z chorymi.
  • Unikanie dotykania oczu, nosa i ust.
  • Częste mycie rąk mydłem i wodą przez co najmniej 20 sekund, szczególnie po wyjściu z łazienki; przed jedzeniem; i po wydmuchaniu nosa, kaszlu lub kichaniu.
  • Jeśli mydło i woda nie są łatwo dostępne, użycie odkażacza do rąk na bazie alkoholu zawierającego co najmniej 60% alkoholu.

W razie pytań lub wątpliwości związanych z medycyną należy skontaktować się z lokalnym lekarzem.

Trwa ładowanie