Dodano 2 miesiące temu

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Lokalizacja Lublin, Lubelskie
  • Nr. referencyjny 310321/SPR/MM
  • Typ oferty Praca stała
  • Sektor HR, Szkolenia, Edukacja

Dla naszego Klienta, rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia współpraca z HR Managerem,
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji kadrowej oraz płacowej pracowników;
  • Przygotowanie danych do outsourcingu płacowego oraz weryfikacja naliczeń przez firmę zewnętrzną
  • Weryfikacja kompletności i prawidłowości naliczenia zmiennych elementów wynagrodzenia (premie, ekwiwalenty, nagrody, godziny nadliczbowe i inne),
  • Obsługa administracyjna pakietu benefitów
  • Zatwierdzanie faktur w systemie SAP
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej - tworzenie i bieżąca aktualizacja akt osobowych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość prawa pracy oraz zagadnień płacowych oraz podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Mile widziana znajomość programów ADP i SAP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z bogatym pakietem socjalnym oraz odpowiednie narzędzia pracy (telefon służbowy i laptop)
  • Program szkoleń i rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli ta propozycja pracy wydaje Ci się idealnie dopasowana do Twojego profilu zawodowego, nie czekaj tylko prześlij do nas swoją aplikacje już teraz! Czekamy na Twoje CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.