Dodano 1 tydzień temu

Ślusarz - umowa o pracę

  • Lokalizacja Krosno, Podkarpackie
  • Nr. referencyjny ŚŚ/RZS/09/2020
  • Typ oferty Praca tymczasowa
  • Sektor Przemysł, Produkcja, Praca fizyczna

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Szlifowanie powierzchni (dyskowe, oscylacyjne)

Wymagania:

  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej
  • Zaangażowanie i motywacja do działania

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Szkolenie z zakresu obsługi urządzeń
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie

PRACA OD ZARAZ!

Kontakt telefoniczny: 695066741

Zapraszamy również do wysłania smsa o treści: ’Ślusarz’ na numer telefonu: 695066741