Dodano 2 tygodnie temu

Ślusarz / Spawacz

  • Lokalizacja Mielec, Podkarpackie
  • Nr. referencyjny MK/MLC/SS/09/10/2019
  • Typ oferty Praca stała
  • Sektor Przemysł, Produkcja, Praca fizyczna

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Dbałość o jakość wykonywanych elementów
  • Spawanie detali metodą MIG/MAG lub TIG
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym
  • Wykonywanie prac ślusarskich związanych z procesem produkcyjnym: cięcie, łączenie profili, skręcanie elementów
  • Wykonywanie prac zgodnie z przyjętym planem zadań

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami ślusarskimi oraz spawalniczymi
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemach zmianowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę stałą oraz stabilną
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
 Oferta dotyczy pracy tymczasowej oraz stałej.

Zainteresowała Cię ta oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń pod numer: 723 190 740 i umów się na rozmowę rekrutacyjną!

Zapraszamy do biura: ul. Wojska Polskiego 2A (budynek Urzędu Celnego) w Mielcu.