Dodano 7 dni temu

Recepcjonistka z językiem angielskim, 23,80 zł brutto/h

  • Lokalizacja Warszawa, Mazowieckie
  • Nr. referencyjny MA/08/04/WA1
  • Typ oferty Praca tymczasowa
  • Sektor Administracja Biurowa, Recepcja, Sekretariat

Dla jednego z naszych Klientów z branży okien dachowych poszukujemy:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa infolinii przychodzącej i przekierowywanie połączeń do odpowiednich działów
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Dbanie o prawidłową pracę recepcji i utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • Skanowanie i archiwizacja dokumentów

Jakie są nasze wymagania?

  • Doświadczenie w pracach biurowych - minimum 6 miesięcy
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację
  • Otwartość, komunikatywność i sumienność w wykonywaniu zleconych obowiązków

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie za pośrednictwem Adecco Poland
  • Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 23,80 zł brutto/h
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych
  • Zatrudnienie od zaraz do końca kwietnia z możliwością przedłużenia współpracy
  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe
  • Lokalizacja pracy: Warszawa, Włochy

Daj się nam poznać, czekamy na Twoje CV!