Dodano 1 tydzień temu

Recepcjonista/ka

  • Lokalizacja WARSZAWA, Mazowieckie
  • Nr. referencyjny
  • Typ oferty Praca stała
  • Sektor Administracja Biurowa, Recepcja, Sekretariat

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, szukamy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych (również w języku angielskim)
  • przyjmowanie gości firmy (określanie celu i charakteru wizyty oraz kierowanie gości do osób kompetentnych) również w języku angielskim
  • przekazywanie podstawowych informacji na temat firmy
  • prowadzenie rejestrów: gości, przychodzących klientów oraz wyjść służbowych pracowników firmy
  • zarządzanie salami konferencyjnymi, obsługa spotkań
  • dystrybucja korespondencji przychodzącej oraz obsługa korespondencji wychodzącej
  • organizacja wysyłek krajowych i zagranicznych biura (poczta/kurier)
  • bieżące wsparcie innych działów w ich codziennej pracy
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji i sal konferencyjnych
  • zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, spożywcze i środki czystościowe

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość programów Microsoft Office
  • umiejętności komunikacyjne (prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji biznesowej)
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o zatrudnienie na podstawię umowy o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17,
  • miła atmosfera pracy,

Lokalizacja: Warszawa, Ochota