Dodano 2 miesiące temu

Pracownik serwisu-praca tylko na jedną zmianę

  • Lokalizacja Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
  • Nr. referencyjny PSS/03/21/BDG
  • Typ oferty Praca tymczasowa
  • Sektor Inżynieria, Utrzymanie Ruchu, Automatyka, Elektronika

Aktualnie, dla naszego Klienta, lidera w branży elektronicznej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • przyjmowanie i segregowanie sprzętu elektronicznego
  • czyszczenie sprzętu
  • przygotowywanie sprzętu dla dalszej odsprzedaży

Mile widziana wiedza na temat elektroniki (laptopów, komputerów)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia za pośrednictwem Adecco Poland
  • stabilne wynagrodzenie
  • praca od poniedziałku do czwartku 7.30-16.00, piątek 7.30-13.30
  • możliwość zdobycia doświadczenia i praca w młodym dynamicznym zespole

Zapraszamy do przysyłania swojego CV!

Poleć naszą ofertę znajomym, poszukujemy 3 osób.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.