Dodano 4 dni temu

Pracownik Produkcji- praca dla Kobiet i Mężczyzn!

  • Lokalizacja Mielec, Podkarpackie
  • Nr. referencyjny PP/4/2020/MLC/MK
  • Typ oferty Praca stała
  • Sektor Przemysł, Produkcja, Praca fizyczna

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji- praca dla Kobiet i Mężczyzn!

Co powiesz na to, abyśmy szukali pracy za Ciebie?

Mamy świadomość tego, że to dla nas wszystkich niepewny oraz trudny czas, zwłaszcza na rynku pracy. Chcielibyśmy wesprzeć Was w tych momentach- robimy wszystko, aby pozyskać dla Was nowe oferty pracy najbardziej dopasowane do Waszych potrzeb.

Przesyłając do nas swoje CV dołączasz do osób, które informujemy o ofertach pracy - znajdujemy te najbardziej dla Ciebie interesujące. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz - to bardzo proste!

Dlaczego warto?

Po przesłaniu nam swojej aplikacji odezwiemy się do Ciebie oraz wspólnie ustalimy dalszą drogę działania oraz pozostaniemy w stałym kontakcie.

Nie szukasz obecnie pracy?

Wyślij nam swoją aplikację mimo to. Zyskasz pewność, że w przyszłości będziemy mieć Twoje CV

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Miej pewność, że po przestłaniu nam swojej aplikacji odezwiemy się do Ciebie oraz wspólnie ustalimy dalszą drogę działania oraz pozostaniemy w stałym kontakcie.

W związku z obecnie panującą sytuacją, w celu zminimalizowania ryzyka, w trosce o Twoje oraz nasze bezpieczeństwo w większym stopniu będziemy korzystać z narzędzi pozwalających prowadzenie rekrutacji on-line, aby w ten sposób zachować płynność działań.

JESTEŚ DLA NAS WAŻNY, dlatego pozwój nam pomóc!

Oferta dotyczy pracy stałej oraz tymczasowej.

Trwa ładowanie