Dodano 2 tygodnie temu

Pracownik produkcji

  • Lokalizacja Gliwice, Śląskie
  • Nr. referencyjny PP/01/19/AS/KTW
  • Typ oferty Praca w Adecco
  • Sektor Przemysł, Produkcja, Praca fizyczna

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy Pań i Panów na stanowisko:

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość stabilnego zatrudnienia
  • możliwość korzystania z pakietu benefitów

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • realizowanie zleceń
  • kontrola jakości wyrobów gotowych

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Poleć nas swoim znajomym, mamy wiele ofert pracy.