Dodano 6 miesięcy temu

Praca dorywcza

  • Lokalizacja Pyskowice, Śląskie
  • Nr. referencyjny MARC/04/19/AS/KTW
  • Typ oferty Praca tymczasowa
  • Sektor Przemysł, Produkcja, Praca fizyczna

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy.

Szukasz pracy dorywczej? Dysponujesz czasem jeden/dwa dni w tygodniu? A może jesteś studentem i szukasz dodatkowego zajęcia? Dobrze trafiłeś !!!

Oferujemy wysokie zarobki 17zł brutto,umowę zlecenie, maksymalnie dwa dni pracy.

Masz dwie możliwości:

1.Środa: 14:00 - 23:00, Czwartek: 14:00 - 23:00

lub

2. Niedziela 7:00 - 17:00

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek dostaw
  • przenoszenie paczek

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV za pomocą opcji "Aplikuj", lub o kontakt pod numerem: 723 130 005.