Dodano 1 tydzień temu

Pomocnik elektryka/elektryk - zdobądź doświadczenie!

  • Lokalizacja Gliwice, Śląskie
  • Nr. referencyjny MEC/EL/09/21/KTW/KS
  • Typ oferty Praca stała
  • Sektor Przemysł, Produkcja, Praca fizyczna

Aktualnie dla naszego klienta, wiodącego producenta na rynku systemów magazynowania, poszukujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę Klienta,
  • Wynagrodzenie miesięczne: 3600-4200 zł brutto
  • Premia 500 zł/msc
  • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w systemie III zm.
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie,
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP 1 KV
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie w montażu szaf elektrycznych

Obowiązki:

  • Praca stacjonarna jako pomocnik elektryka/elektryk w dziale Automatyka Magazynowa

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: 723 130 005