Dodano 1 tydzień temu

Pakowanie - wolne miejsca pracy w Czeladzi

  • Lokalizacja Sosnowiec, Śląskie
  • Nr. referencyjny HFS/6/2021/SOS/KSZ
  • Typ oferty Praca tymczasowa
  • Sektor Przemysł, Produkcja, Praca fizyczna

Obecnie dla naszego Klienta - światowego lidera w produkcji opakowań poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy w zakładzie produkcyjnym w Czeladzi.

Miejsce pracy: Czeladź obok Centrum Handlowego M1.

Dogodny dojazd autobusem lub tramwajem (przystanek Piaski Handlowa/Piaski Centrum Handlowe)

Oferujemy:

  • pracę w systemie 3-zmianowymod poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3000zł brutto
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • premie do 380zł brutto frekwencję oraz wydajność
  • dodatkowo 150zł brutto jako nagroda BHP
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia oraz karty sportowej

Twoje zadania:

  • pakowanie oraz znakowanie gotowego wyrobu
  • kontrola wizualna produktu oraz sprawdzanie zgodności ze specyfikacją
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Poszukujemy osób:

  • posiadających książeczkę sanepidowską
  • dyspozycyjnych do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij swoje CV za pośrednictwem portalu. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod numerem 695 060 057 (kontakt w godz. 8-15 od poniedziałku do piątku).

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.