Dodano 4 dni temu

Pakowanie dla Pań i Panów- wyższe stawki!

  • Lokalizacja Czeladź, Śląskie
  • Nr. referencyjny HM/10/19/SOS
  • Typ oferty Praca stała
  • Sektor Przemysł, Produkcja, Praca fizyczna

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Pracuj dla Naszego Klienta który jest ekspertem w produkcji opakowań. W związku z rozwojem mamy 20 wolnych wakatów.

Miejsce pracy: Czeladź obok CH M1.
Dojazd: autobus: 61, 800, 814

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę podstawową: 2800-3200 zł brutto
  • Premię miesięczną do 380 zł brutto
  • Comiesięczny dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym od 450 do 500 brutto
  • Możliwość pracy w systemie 3 zmianowym od pon. do pt.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wsparcie i możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Benefity: prywatne ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa

Szukamy osób:

  • Dyspozycyjnych do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane posiadanie książeczki sanepidowskiej bądź gotowość do jej wyrobienia
  • Szukających pracy stałej

Główne obowiązki:

  • Pakowanie i znakowanie produktu
  • Kontrola wizualna
  • Sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją
Poleć ofertę znajomym!Mamy 20 wolnych miejsc pracy!