Dodano 3 miesiące temu

Księgowa/-y / Specjalista ds. kadr i płac

  • Lokalizacja Poznań, Wielkopolskie
  • Nr. referencyjny KSKP/07/2019/PZN
  • Typ oferty Praca stała
  • Sektor Finanse, Ekonomia, Bankowość, Ubezpieczenia, Księgowość

Nasz klient to rodzinna firma działająca na rynku dodatków do żywności od ponad 20 lat. Zapraszamy do aplikowania Osoby z min. 3-letnim doświadczeniem w obsłudze księgowo-kadrowej, znające język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B1).

Miejsce pracy: okolice Poznania, Mrowino (ok. 20 km od Poznania)

Zadania, za które będziesz odpowiedzialny:

  • księgowanie faktur kosztowych, wyciągów bankowych, wystawianie faktur, rozliczenia WNT
  • rozliczanie rozrachunków, uzgadnianie sald, wykonywanie przelewów
  • obsługa kadrowo-płacowa, w tym naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, prowadzenie akt osobowych, ewidencji czasu pracy, naliczanie składek ZUS, rozliczanie delegacji służbowych, wystawianie zaświadczeń, sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS
  • przygotowywanie raportów kadrowych oraz informacji dla ZUS, GUS, PFRON

Co się przyda i co jest konieczne, aby do nas dołączyć:

  • ukończone studia wyższe, mile widziane z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu podatków dochodowych, VAT, prawa pracy, a także ubezpieczeń społecznych
  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze księgowości oraz kadr i płac
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym
  • umiejętność obsługi programów Płatnik, Symfonia Kadry i Płace, Optima ERP XL
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia

Co możemy Tobie zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole pracowników
  • dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, nauka języka angielskiego)
  • indywidualnie negocjowane warunki zatrudnienia
  • odpowiednie wdrożenie na stanowisko oraz wsparcie bezpośredniej przełożonej i zespołu
  • elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7-9, zakończenie między 15-17), ustalane pomiędzy członkami zespołu
  • rozwój w zakresie szkoleń merytorycznych, pogłębiania swojej wiedzy z obszaru księgowości w przypadku potrzeby

Oferta dotyczy pracy stałej. Osoby zainteresowane prosimy o pilne aplikowanie.