Dodano 1 tydzień temu

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

  • Lokalizacja Łódź, Łódzkie
  • Nr. referencyjny DS/11/2021/LDZ/KDUR
  • Typ oferty Praca stała
  • Sektor Przemysł, Produkcja, Praca fizyczna

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta szukamy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad funkcjonowaniem wydziału utrzymania ruchu według standardów (planowanie i realizacja napraw, przeglądów i remontów)
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami, zapewnienie przestrzegania procedur i instrukcji konserwacji maszyn oraz sprawności urządzeń
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem parku maszynowego
  • Planowanie i udział we wdrażaniu nowych instalacji, urządzeń i modernizacji obecnego parku maszynowego
  • Zarządzanie zespołem elektryków i mechaników poprzez przydział zadań, stawianie celów oraz motywowanie
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla podległego obszaru
  • Dbałość o rozwój kompetencji i umiejętności własnych oraz podległego zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (mechanika, elektryka, automatyka)
  • Minimum 5 - letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Praktyczna znajomość procesu dostosowania maszyn do wymogów minimalnych
  • Umiejętność planowania, organizacji i zarządzania czasem swoim i zespołu, szybkość w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Wynagrodzenie zasadnicze zależne od posiadanych kwalifikacji oraz atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w systemie 1-zmianowym (8-16)
  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku w stale rozwijającej się firmie
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego dla całej rodziny oraz dofinansowanie do pakietu sportowego

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie swojego CV.