Dodano 1 tydzień temu

Asystent ds. przeliczeń cyklicznych

  • Lokalizacja Kwidzyn, Pomorskie
  • Nr. referencyjny 11/2018
  • Typ oferty Praca tymczasowa
  • Sektor Logistyka, Transport, Spedycja, Łańcuch Dostaw, Zakupy, Magazyn

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zakres obowiązków:

  • Przeliczanie zapasów według wyznaczonej matrycy
  • Szczegółowa analiza rozbieżności, szukanie przyczyn niezgodności
  • Uaktualnianie stanów magazynowych w przypadku stwierdzenia rozbieżności
  • Generowanie i analizowanie wyników inwentaryzacyjnych
  • Przygotowywanie raportów poinwentaryzacyjnych
  • Tworzenie matryc inwentaryzacji z zapewnieniem cykliczności oraz pokrycia inwentaryzacjami materiałów zgodnie z przyjętymi standardami
  • Wykonywanie, analizowanie wyników inwentaryzacji niestandardowych, np. zleconych przez klientów, inne działy lub w związku z procesem EO

Wymagania:

  • Znajomość aplikacji SAP, MES, WES
  • Znajomość pakietu Office, w szczególności aplikacji Excel
  • Doświadczenie z zakresu gospodarki materiałowej
  • Znajomości aplikacji HelpDesk
  • Zdolności interpersonalne
  • Elastyczność i kreatywność w podejmowaniu działań
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Otrzymasz od nas:

  • Zatrudnienie od zaraz
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Umowę o pracę w ramach której odprowadzamy wszystkie świadczenia i składki
  • Komfortowe warunki pracy (klimatyzacja, dobre oświetlenie)
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe
Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą:
ZADZWOŃ: 723 190 014
723 193 175
lub wyślij SMS o treści: "PRACA"- oddzwonimy!
WYŚLIJ CV POPRZEZ FUNKCJĘ "APLIKUJ"
Zapraszamy!